Apie mus » Naujienos

Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas
Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas

2016 11 14

 

Lapkričio 11 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas, kuriame kovojo jaunieji imtynininkai gimę 2001-2004 m. Taip jau susiklostė, kad šios amžiaus grupės varžybų šį rudenį tikrai buvo nemažai: Lietuvos jaunučių sporto žaidynės, Lietuvos mokinių - jaunučių pirmenybės ir paskutinės šių metų oficialios varžybos - Lietuvos jaunučių čempionatas.
Puikią formą demonstruojantys kelmiškiai, dar prieš savaitę mokinių pirmenybėse iškovojo pirmąją komandinę vietą, o šiose taip pat grįžo su gausybę medalių, nors ir komandiniai rezultatai šį kartą nebuvo skaičiuojami. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklai atstovavo aštuoni imtynininkai ir visi grįžo su medaliais.
Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių čempionais tapo:
Domantas Gediminas - 32 kg.
Paulius Leščauskas - 42 kg.
Klaidas Pluščiauskis - 85 kg.
Sidabro medalius pelnė:
Ignas Grigalaitis - 42 kg.
Vilius Mikalauskas - 85 kg.
Bronzos apdovanojimus iškovojo:
Edvinas Gediminas - 38 kg.
Vakaris Norkuckis - 53 kg.
Arnas Valantinas - 66 kg.
Pasibaigus visoms Lietuvos Respublikinėms varžyboms, iki Naujųjų metų liko tik tarptautiniai turnyrai. Artimiausiu metu, jau lapkričio 17-18 dienomis, planuojama dalyvauti Daugpilio taurės turnyre ir kaip visada aukšto lygio tarptautiniame, nusipelniusio Rusijos laisvųjų imtynių trenerio Granito Toropino vardo turnyre Kaliningrade, gruodžio 9-10 d.