Apie mus » Naujienos

Rajono olimpinio festivalio kaimo pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos
Rajono olimpinio festivalio kaimo pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos

2013-01-31

 

Vakar Tytuvėnų sporto salėje vyko rajono olimpinio festivalio kaimo pagrindinių mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo penkios mergaičių komandos ir septynios berniukų komandos.

Berniukų varžybos iš pradžių vyko pogrupiuose, iš pogupių po dvi komandas pateko į pusfinalius. Pusfinaliuose susitiko Elvyravos komanda su Mockaičių komanda, 2 : 0 laimėjo Elvyravos pagr. mokykla, kitame pusfinalyje susitiko Lykšilis ir Vidsodis, 0: 2 laimėjo Vidsodžio pagr. mokykla. Dėl 3-4 vietos kovojo Mockaičiai ir Lykšilis, 0 : 2 laimėjo Lykšilis. Dėl 1-2 vietos kovojo Elvyrava ir  Vidsodis. 0: 2 laimėjo Vidsodis.

Mergaičių varžybos iš pradžių taip pat vyko pogrupiuose. Pusfinaliuose susitiko Elvyrava ir Maironiai, 0 : 2 laimėjo Maironių pagr. mokykla, Antrame pusfinalyje sussitiko Mockaičiai ir Lykšilis, 2 : 0 laimėjo Mockaičių pagr. mokykla. Dėl 3-4 vietos kovojo Elvyrava ir Lykšilis 2 : 0, laimėjo Elvyravos pagr. mokykla, dėl 1-2 vietos kovojo Maironiai ir Mockaičiai, 0: 2 laimėjo Mockaičių pagr. mokykla.

Nugalėtojai ir prizininkai:

Mergaitės

1. Mockaičių pagr. mokykla

2. Maironių pagr. mokykla

3. Elvyravos pagr. mokykla

 

Berniukai

1. Vidsodžio pagr. mokykla

2. Elvyravos pagr. mokykla

3. Lykšilio pagr. mokykla

 

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus, bei jų mokytojus.