Apie mus » Naujienos

Savaitgalį vyko Lietuvos "mini" (2000m.g. ir jaunesnių mergaičių) tinklinio čempionatas
Savaitgalį vyko Lietuvos

2012-04-24

 

Šį savaitgalį dvi dienas Kaune varžėsi jaunosios tinklininkės, vyko Lietuvos vaikų (2000m.g. ir jaunesnių mergaičių) "mini' tinklinio čempionatas. Puikiai pasirodė sporto mokyklos trenerės Gitanos Kerpienės auklėtinės. Per dvi dienas jos nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Pirmąją dieną buvo sužaistos trejos varžybos. Kelmės komanda iš pradžių susitiko su Kauno 2 komanda  ir ją įveikė 2 : 0, sekančiose varžybose buvo įveikta Vilniaus 3 komanda 2 : 0, trečios ir paskutinės dienos varžybos vyko su Kauno 1 komanda, mergaitės jau buvo pavargusios, vyko įtemptos rungtynės, tačiau Kelmės komanda sugebėjo jas laimėti rezultatu 2 : 0.

Antąją dieną Kelmės komanda sužaidė dvejas varžybas. Per pirmas varžybas nesunkiai buvo įveikta Šaiulių komanda 2 : 0, antrosios varžybos buvo svarbiausios, nes po pirmos dienos nei Vilniaus 1 komanda, nei Kelmės komanda neturėjo nei vieno pralaimėjimo, todėl tose varžybose paaiškėjo šio čempionato nugalėtojos. Nors kova buvo įtempta Kelmės komandos mergaitės (Jovita Bukantytė, Viktorija Sukackaitė, Eva Adomavičiūtė) sužaidė puikiai ir laimėjo rungtynes 2 : 0.

 

Kelmės mergaičių tinklinio komanda: Jovita Bukantytė, Viktorija Sukackaitė, Eva Adomavičiūtė, Gabija Dimskytė, Deimantė Barauskytė, Ugnė Mozerytė.