Modifikuotų Sinusinės Bangos Įtampos 1200W 2600W DC 12V AC 220V Automobilinis Maitinimo ES Lizdo Keitiklis Įkroviklis Adapteris Keitiklis Automobilių, Namų

Modifikuotų Sinusinės Bangos Įtampos 1200W 2600W DC 12V AC 220V Automobilinis Maitinimo ES Lizdo Keitiklis Įkroviklis Adapteris Keitiklis Automobilių, Namų

Nauja prekė

€24.23

€40.38

-39%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Automobilio galios keitiklis yra itin kompaktiškas ir nešiojamas ir yra nauja tendencija aukšto dažnio keitikliai.Ar tai yra susiję su automobilių ar kitų 12V maitinimo šaltinis, jis gali suteikti saugų ir patikimą AC įtampos elektros prietaisai, pvz., TV, DVD, stakles ir kt.Jis ateina su įvairių apsaugos funkcijas, saugoti savo konverteris, akumuliatorių ir elektros prietaisų veiksmingai perkrovos narė.

Savybės: 700W car power inverter, su 1200W momentinis high peak galia, konvertuoti DC 12V AC 220V / USB DC 5V, tolygus ir tikslus išėjimo įtampos.

AC realizavimo & USB jungtys.Featuring 1 universaliųjų KINTAMOSIOS srovės lizdo ir 1 USB įkrovimo lizdas, didžiosios apmokestinimo nešiojamas kompiuteris, DVD grotuvas, automobilių šaldytuvai, automobilių dulkių siurblys, žaidimų konsolės, TV, DVD grotuvai, šviesos, iPad, smartphone, ir kiti elektroniniai prietaisai.

Skaitmeninis ekranas.Ateiti su LCD ekranai gali automatiškai stebi ir rodo akumuliatoriaus talpa, įėjimo įtampa, išėjimo dažnį, išėjimo įtampa ir išėjimo bangos tipo.

Pažangi temperatūros kontrolės ir mažiau šilumos.Šis maitinimo, keitiklio priima aukštos kokybės aliuminio korpuso, o tai yra built-in ramioje temperatūros kontrolė, ventiliatorius, kai keitiklis pradeda, ventiliatorius pradės automatiškai.Kai keitiklis bus didesnė temperatūra, ventiliatorius veiks greičiau gauti greitųjų šilumos išsklaidymo.

Buzzer alarm.Built-in garso prietaiso, kai akumuliatoriaus talpa yra mažiau nei 20%, o įtampa yra per mažas/didelis, tai bus padaryti perspėjimo garsą, kuris bus priminti vartotojui.

Aukštos perskaičiavimo kursą.Daugiau nei 90% perskaičiavimo kursą, žemo praradimo, daugiau, energijos taupymo ir saugiau naudoti.

Pilna apsauga.Built-in per temperatūros apsauga, per power apsaugos, žemos įtampos apsaugą, per srovės apsauga, perkrovos apsauga, per iškrovos apsaugos ir trumpo jungimo apsauga, saugūs ir patikimi.

Pastaba:

Nuolatinės SROVĖS 12V ir automobilis, TIK, nėra taikomos DC 24V, o lėktuvo naudoti.

Prašome nepalikite power inverter " ON " padėtyje, o jūsų automobilis yra išjungtas.

Vengti pateikimo į keitiklis į saulės spinduliai tiesiogiai arba šalia šilumai jautrių medžiagų, siekiant apsaugoti keitiklis iš vis per šilta.

Prašome suprasti prietaiso naudojimo galia Dėmesio!Nenaudokite didelės galios elektros įrenginius, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvai, mikrobangų krosnelė, ketaus vamzdžių, elektriniai šildytuvai, akmenslydis lygintuvai ir kt.

Specifikacija:

Tipas: Automobilinis Keitiklis, Konverteris

Medžiaga: Aliuminio

Kiekis: 1 vnt

Spalva: Auksinė

Įėjimo Įtampa: DC 12V

Išėjimo Įtampa: AC 220V ± 10% 50Hz

USB Išėjimas: DC 5V-2.1

Nominali Galia: 700W

Didžiausioji Galia: 1200W

Išėjimo Signalo: Modifikuotų Sinusinės Bangos

Grandyno Topologijos: Full Tiltas Tipas

Žemas Baterijos Signalizacija (be apkrovos): DC 11V+/- 0,5 V

Didelės Baterijos Signalizacija (be apkrovos): DC 15V+/- 0,5 V

Mažas Akumuliatoriaus, Išjungimo (be apkrovos): DC 9V+/- 0.3 V

Didelės Baterijos Išjungimo (be apkrovos): DC 16V+/- 0,5 V

Piko Efektyvumą: >92%

Daugiau-Temperatūros Apsauga: Taip

Įmontuotas Aušinimo Ventiliatorius: Taip

Be Apkrovos Srovė:

Žymos: 48 vdc įkroviklis, duomenų valdytojas, lengva squeezer, 30 vdc baterijos kroviklis, iphonr 12 įkroviklis, vsi 12 įkroviklis, iphome 12 įkroviklis, plakatas sienos, 24vdc 12vdc įkroviklis, riebalų homer, dekoro namai.

Charakteristikos

Nominali Galia 1200W 2600W
ekranas LED skaitmeninis ekranas
Perskaičiavimo Kursas 95% arba daugiau
Lizdo Tipas es lizdas
Tipas DC/AC Keitikliai
Įtampa DC 12V 24V to 110V 220V
Išėjimo Signalo Modifikuotų sinusinės bangos
Išėjimo Dažnis 50Hz
Kilmės KN(Kilmės)
Sertifikavimo Ce RoHS

Parašyti atsiliepimą

Modifikuotų Sinusinės Bangos Įtampos 1200W 2600W DC 12V AC 220V Automobilinis Maitinimo ES Lizdo Keitiklis Įkroviklis Adapteris Keitiklis Automobilių, Namų

Modifikuotų Sinusinės Bangos Įtampos 1200W 2600W DC 12V AC 220V Automobilinis Maitinimo ES Lizdo Keitiklis Įkroviklis Adapteris Keitiklis Automobilių, Namų

Automobilio galios keitiklis yra itin kompaktiškas ir nešiojamas ir yra nauja tendencija aukšto dažnio keitikliai.Ar tai yra susiję su automobilių ar kitų 12V maitinimo šaltinis, jis gali suteikti saugų ir patikimą AC įtampos elektros prietaisai, pvz., TV, DVD, stakles ir kt.Jis ateina su įvairių apsaugos funkcijas, saugoti savo konverteris,

Panašūs produktai: