Nauja prekė

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Aplication iš

lipdukas yra labai lengva, atsižvelgiant tik kelias minutes.

Jūsų lipdukas yra 3 dalys:

Popieriaus Pagrindu Lipdukas Aišku, Perdavimo Juosta

1 Švaraus paviršiaus, jei lipdukas bus įdiegta

2 Lėtai pašalinami su popieriaus pagrindu, todėl įsitikinkite, kad jūsų lipdukas lieka prilipęs prie aiškiai perduoti juosta.Jei dalis jūsų decal keltuvai su laikmenomis, paspauskite popieriaus pagrindu atgal prieš tai, kol ji lieka prilipęs prie perdavimo juosta.

3 Kai jūsų lipdukas yra nulupti nuo pagrindo, line up & poziciją savo lipdukas nuo paviršiaus, kuriuo ji bus taikoma.

4 Naudoti kredito kortelę, squegee, ar kažkas panašaus, kad būtų sklandžiai žemyn savo lipdukas, įsitikinkite, kad ji yra visiškai nesuprantamos į paviršių.

5 Atidžiai & Lėtai, pašalinti perdavimo juosta iš jūsų decal, todėl įsitikinkite, kad jūsų lipdukas yra nesuprantamos į paviršių.Jei matote dalis decal neatleidžia nuo perdavimo juosta, paspauskite jį atgal į paviršių, ir pakartokite šį procesą.

Žymos: dievas automobilį, islamas lipdukas, islamo automobilio pakaba, automobilių islamas, arabų automobilių kabinti, islamo musulmonų automobilių kabinti, islamo automobilių kabinti apdaila, islamo automobilių kabinti uk, automobilių musulmonų, koraną, islamo kabinti.

Charakteristikos

Modelio Pavadinimas c3-1193
Dizainas Animacinių filmų
Prekės Pavadinimas YJZT