Vaikai Vestuves Maxi Suknelė Mergaitėms Gimtadienio Suknelė, Kostiumas, Paaugliams Princesė Suknelė Elegantiškas Ilgas Kalėdų Suknelė Mergaitėms 5-15Y

Nauja prekė

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Spalvos: Rožinė / Žalia / Violetinė / Mėlyna / Raudona / Royal

Medžiaga: Satino Audinys + Gėlių Nėrinių + Audinio Pamušalas + Sluoksnius Akies

Dydis: 6 dydis pasirinkti, tinka vaikams Mergaitėms 5-15 metų

Pavedimą:

1, prašome palikti mums, jūsų vardas, kontaktinė informacija, kad mes galime pristatyti elementai greitai ir sklandžiai!

2, Ypač rusijos klientai, jūsų vardą + vardas + pavardė, yra Būtinos.

3, Kainomis, Įskaitant Laivybos Išlaidos arba jų Dalis, bet Be Mokesčių, jei reikia.

Pristatymas:

1, Mes Laivas visame pasaulyje, Prašome įsitikinkite, kad palikti mums, tikslus adresas ir kontaktiniai informaciją, todėl, kad produktai gali būti pristatyti į jums greitai ir sklandžiai.

2, Daugelis produktų gali būti pristatomos per 2-4 darbo dienas po apmokėjimo patvirtino, išskyrus atvejus, kai pagal specialų užsakymą, ar stichinių nelaimių.Visi daiktai bus išnagrinėta kruopščiai prieš pristatant pasirūpinti, pls išlaisvinti save.

3, www.kelmessportomokykla.lt Standartinis Pristatymas yra naudojamas, kitas express tokių DHL, TNT, AVS ir tt.atsižvelgiant sutarto frachto kainą.

4, Kaip ir Ekonomiškas laivybos būdas, AESS visada laikosi 15-60 dienų į skirtingas šalis, ačiū už kantrybę.

Atsiliepimai:

1, Linkiu jums visiems patenkintas mūsų daiktų ir paslaugų, ir maloniai padaryti mums 5 Žvaigždžių Teigiamų atsiliepimų, tai bus labai dėkingi.

2, Jei kokių nors klausimų ar problemų, nedvejodami kreipkitės į mus laisvai prieš Neigiamą, mes bus daryti gera soluation.

3, tikimės, kad bendradarbiavimas ir noras viską sklandžiai.

Žymos: iphon 7 atveju glas, lauko diktofonas 4k, iphon 7 mini atveju, didelės granulės haris, didelis paplūdimio krepšyje m, priešrūkinis žibintas cordoba, žaliosios kavos malūnas, plunksnų plytelių pelėsių, iphon 12 pro logotipas.

Charakteristikos

Rankovės Ilgis(cm) Rankovių
Apdaila Pakopų
Apykaklės O-Kaklo