Smart Paspauskite LED Nakties Šviesos Stalo Lempos, Staliniai Oro Drėkintuvas 250ML Miegamieji,Biuras,Namas,Gyvenamasis Kambarys

Nauja prekė

Sumažinta kaina!

Apie prekę

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Atidaryti Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; aukštis: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; spalva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktą-desc { width: 100%; aukštis: 209px; } #aprašymas { width: 100%; aukštis: 50%; } #detaliau { width: 100%; aukštis: 50%; } .ui-box-pavadinimas { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; tekstas-inkaras: paveldėti; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

[Multi-function] Smart Paspauskite naktį šviesos drėkintuvai, vienas pagrindinių kontrolės drėkinimas ir apšvietimas, šviesos ryškumą galima reguliuoti laisvai pagal miego ar skaitymo poreikius.

[Mados dizainas] lašas atsparus ir patvarus, visiškai ryškus sn dizainas yra daugiau gražus ir ryškus, minkštas ir šiltas, ryškus apšvietimas, ilgalaikio naudojimo nebijo kenkia akims, geriausia naktį naudojimo poveikis yra iki 70 liumenų, kuris gali apšviesti visą kambarį .

[Saugos ir sveikatos], Kad 250ML didelės talpos vandens bakas gali drėkina ir humidify 4 valandas ilgą laiką.Ji yra labai ramioje darbe.Jis tinka ir būsimoms motinoms.Kūdikis yra pagamintas iš PET medžiaga.Jis yra saugus ir sveikas " kūdikiams ir nėščioms motinoms.

[Multi-purpose] žaliuzės turi paprastą ir stilingu dizainu, kuris gali būti naudojamas kaip meno dekoro į kambarį ir naktį šviesos drėkintuvai, tinka kambariai, miegamieji, biurai ir pan.

[Lengva naudoti] Powered by USB sąsaja, elektros energijos tiekimo metodas yra tinkamas elektroninių produktų pateikimo į rinką, paprastas naudoti, saugus ir energijos taupymo.

Pavadinimas: Drėkintuvas Naktį Šviesos

Smart: Paspauskite reguliavimas

Naktį šviesos ryškumas: reguliuojamas

Įtampa: DC5V

Naudoti galia: 4W

Skaičių rūko realizavimo: 1

Naudojimo laikas: 4 val.

Triukšmas: mažiau nei 30dB

spalva: balta

Medžiaga: ABS+PP

dydis: 113x113x204mm

Pakuotės Turinys:

1*Drėkintuvas

1*USB duomenų kabelis

1*medvilnės tamponu su anglų vadovas

Tik pirmiau paketo turinį, kiti produktai nėra įtraukti.

Pastaba: Šviesa, fotografavimo ir įvairių ekranuose gali sukelti spalvos objektą, vaizdas šiek tiek skiriasi nuo nekilnojamojo dalykas.Matavimo leidžiama paklaida yra +/- 1-3cm.

Žymos: stalo lempa klasikinis stiklo, ilgai biuro stalo lempas, ūgio lentelę biuro šviestuvai, biuro stalo lempa, šiuolaikiniai biuro stalo lempas, stalo lempa klasikinis stilius, įrašo stalo lempa classic, biuro stalo klasikiniai baldai, open office stalinės lempos, valgomasis stalas classic lempos.

Charakteristikos

Drėgmės Kontrolė Fortepijonui Tipo + " Rankenėlę
Naudoti galia 4W
Maitinimo režimas USB plug-in (įskaitant duomenų kabeliu)