Maxgeek KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS

Maxgeek KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS

Nauja prekė

€204.69

€215.46

-4%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS

Savybės ir Funkcijos:

Į KVE520A pertraukos dydžio barjerą RF-analizatoriai, pateikdami patogi patogumo, aukščiausios klasės, tikslumo ir ryškus TFT " multi-color display ultra-kompaktiškas.Nors mažas dydis, KVE520A yra pakrautas su didelį pasirinkimą Vieno Dažnio ir Valomas-Dažnio VNA funkcijas.

Naudokite Vieną-Dažnio režimu norėdami peržiūrėti Nuolatinis Bangos Koeficiento (SWR), Varžos (R), reaktyvioji varža (X), ir Vietos Trukdžių lygius (- Ių) vienu metu ant high-resolution analog baras-grafikas ekranas.Aukšto tikslumo skaitmeninis vertės SWR, R, X, ir Varžos Dydis (Z) yra nurodomi ant tos pačios ekranas.Šis režimas taip pat leidžia jums naudoti savo analizatorius kaip tikslumo, signalo generatorius.

Naudoti Scan-Dažnio Režimu grafiškai sklypas SWR, R, X, ir Z. Visų keturių sklypų fiksuojamos kaip seka smarkiai apibrėžta spalva grafikai.Tiesiog perjungti per kiekvieną ekrano, pilnas vaizdo analizė.Taip pat derinami žymeklį ant kiekvieno ekrano, galite naudoti, norėdami paskambinti iki tikslios skaitinės vertės SWR, R, X, Z taške išilgai sklypo.Į KVE520A yra vidinės atminties, taigi nereikia nerimauti apie prarasti duomenys -- jei savo ruožtu vieneto išjungti, paskutinis matavimas bus vis dar būti ten, kai jums vėl įjunkite.

Į KVE520A yra nuolat derinami iš 133-177 195-280 395-520 MHz su 100-Hz rezoliucija ir platų paieška veiksmus ir skenavimo plotis formuoti savo sklypus.Išplėstinė DDS stimulas generatorius, pristato roko kieta stabilumo, sklandžiai pereiti-nemokama paieška ir galingas +5 dBm bandymo signalą, kad atmeta dauguma stiprių vietos trukdžių.Taip pat built-in Lauko Stiprumo Indikatorius įspėja, kai didelis trukdžių lygis yra pateikti.

Geriausias iš visų, galite pamiršti apie keičiant iš senas baterijas, darbo aplink NiCd ląstelių atminties, ar medžioklės, prarado sienos įkrovikliai, nes KVE520A " ilgai veikia ličio polimerų maitinimo šaltinis yra pastatytas teisė.Tiesiog prisijungti prie bet kurio USB prievado savo kompiuteryje arba USB sieninis įkroviklis įkrauti.Įmontuota smart-įkroviklis su LED būsenos stebėjimas leidžia jums žinoti, kai analyzer yra pasiruošę eiti.

Kai jūs iki ir veikia, jūs greitai pastebėsite, kad KVE520A turi daug vartotojui patogių funkcijų, įskaitant minkštas-meniu ženklinimo komandų klavišai ir įmontuota 8-puslapio Meniu Pagalba.Nepamirškite pritaikyti RSU Antenos Analizatorius Įkrovos Ekrane įvesdami savo skambinkite raidės arba pavadinimo.

Pakuotės turinys:

- 1x KVE520A Antenos Analizatorius Matuoklis

Žymos: rf galios matuoklis moduliai, bandymo rf galios matuoklis, nanovna v2 3ghz, universalus rf galios matuoklis, skaitmeninis matuoklis rf galia, nanovna f v2, didelis tikslumas rf galios matuoklis, antenos analyz, vna, nanovna h.

Charakteristikos

Modelio Numeris KVE520A
Prekės Pavadinimas MAXGEEK
Prašymas Tekinimo ir Tekinimo Centras

Parašyti atsiliepimą

Maxgeek KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS

Maxgeek KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS

KVE520A Vektoriaus Spalvotas Grafinis Antenos Varža Analizatoriaus matavimo VHF UHF KUMPIS Savybės ir Funkcijos: Į KVE520A pertraukos dydžio barjerą RF-analizatoriai, pateikdami patogi patogumo, aukščiausios klasės, tikslumo ir ryškus TFT multi-color display ultra-kompaktiškas.Nors mažas dydis, KVE520A yra pakrautas su didelį

Panašūs produktai: